Inwestujemy w kompetencje!

on 28 Lis 2016

Szkolenia to nieodłączna część naszej firmowej rzeczywistości. W ostatnich miesiącach nasi pracownicy uczestniczyli w wielu szkoleniach, zdobywając przy tym liczne certyfikaty.

Certyfikaty National Instruments

Jesteśmy dumni z naszych pracowników, dzięki którym, z informacji opublikowanych na stronie National Instruments, możemy pochwalić się największą w Polsce liczbą posiadanych certyfikatów na ich najwyższym poziomie, tj. Certified LabVIEW Architect (CLA).veritech-certyfikaty-ni

Szczycimy się również wzrastająca ilością, niedawno wdrożonych przez National Instruments, certyfikatów CLED – Certified LabVIEW Embedded Systems Developers. Do grona programistów z certyfikatem CLED, posiadających wiedzę o programowaniu systemów wbudowanych, opartych na systemie czasu rzeczywistego oraz układach FPGA, dołączył w ostatnim czasie Krzysztof Potok. Serdecznie gratulujemy! Gratulacje składamy również Andrzejowi Drewnickiemu za zdobycie certyfikatu CLD i uzyskanie poziomu LabVIEW Developera, a także tytułu magistra automatyki i robotyki, uzyskanego na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie.

Dzięki tym osiągnięciom w firmie Veritech™ posiadamy ponad dwadzieścia certyfikatów NI. Silna kadra z programowania w środowisku LabVIEW to nie wszystko czym możemy się wykazać.

Kompetentna załoga daje nam przewagę na tle konkurencji

Korzystając z profesjonalnych szkoleń firm: AB-Micro Sp. z o.o.,  Altkom Akademia S.A, TQMsoft Sp. z o.o. Sp.k, Encon Sp. z o.o., EMT-Systems Sp. z o.o., Pilz Polska Sp. z o.o., nasze zespoły w ostatnich miesiącach rozszerzyły swoje umiejętności z zakresu:encon-altkom-cmse-frr-abmicro-tqmsoft-emt

  • testowania,
  • zarządzania wymaganiami,
  • projektowania i dokumentowania systemów informatycznych,
  • statystycznych sterowań procesem SPC z analizą systemów pomiarowych MSA,
  • metodyki szacowania wg ISSO i VDA5,
  • obsługi programu EPLAN Electric P8,
  • programowania sterowników logicznych i analizy systemów pomiarowych dla pomiarów niepowtarzalnych,
  • rysunku technicznego i konstrukcji maszyn,
  • bezpieczeństwa maszyn.

Inwestowanie w rozwój zawodowy połączone z bogatym, prawie dziesięcioletnim doświadczeniem, ma bezpośredni wpływ na innowacyjność naszej firmy. Wynikiem tego są autorskie rozwiązania systemów pomiarowych dostosowanych do indywidualnych potrzeb Klienta.