Konstruktor mechanik (Ruda Śląska)

Firma działająca w branży automatyki przemysłowej, integrator systemów kontrolno-pomiarowych, poszukuje pracownika na stanowisko: Konstruktor mechanik w biurze w Rudzie Śląskiej.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą pracy i kontaktu.

Zakres obowiązków:

  • projektowanie całych stanowisk i maszyn oraz ich elementów;
  • modernizowanie istniejących projektów maszyn;
  • sporządzanie dokumentacji konstrukcyjnej;
  • dobór podzespołów do projektowanych maszyn i stanowisk;
  • koordynowanie procesu produkcyjnego powadzonych projektów – współpraca z podwykonawcami;
  • tworzenie propozycji rozwiązań na etapie ofertowania oraz wyceny;
  • czynny udział w ustaleniach szczegółów technicznych projektów.

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe techniczne – mechanika i budowa maszyn, robotyka i automatyka lub pokrewne;
  • biegła znajomość oprogramowania CAD (mile widziana znajomość SolidWorks);
  • znajomość zagadnień z zakresu mechaniki, pneumatyki przemysłowej, hydrauliki siłowej;
  • minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe w projektowaniu maszyn dla rynku motoryzacyjnego na podobnym stanowisku;
  • umiejętność analizy rysunków i specyfikacji technicznych;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • umiejętność analitycznego myślenia;
  • dobra organizacja pracy;
  • kreatywność i podejmowanie własnych inicjatyw;
  • prawo jazdy kat. B;
  • mile widziana znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • umowę o pracę z elastycznymi godzinami pracy;
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności;
  • premie projektowe;
  • benefity: karta sportowa FitProfit i możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej;
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań;
  • wyzwania podczas realizowanych innowacyjnych projektów.

Zainteresowane osoby, spełniające powyższe kryteria, prosimy o przesłanie CV na adres: cv@veritech.pl wraz z opisem doświadczenia, zawierającego poniższą klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych, na potrzeby realizacji zadań wynikających z prowadzonej rekrutacji. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przez Veritech Sp. z o.o. przekazanych dokumentów oraz na przetwarzanie moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia fizycznej i elektronicznej bazy danych, co umożliwi wykorzystanie mojej aplikacji w kolejnych procesach rekrutacyjnych, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. z 2002 r., nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami).
Informuję, iż swoje dane osobowe, zawarte w dokumentach aplikacyjnych, udostępniam dobrowolnie. Przyjmuję do wiadomości, że pracodawca ma prawo przechowywać moje dokumenty aplikacyjne przez okres 5 lat od chwili ich otrzymania, że posiadam prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania, oraz że zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w powyższym zakresie mogę odwołać w każdej chwili, kierując do firmy Veritech Sp. z o.o. stosowne oświadczenie.