Monter Układów Automatyki (Ruda Śląska)

Naszym klientom dostarczamy rozwiązania dla stanowisk badawczych, kontrolno-pomiarowych, czy zaawansowanych systemów wizyjnych, stanowiska do testów funkcjonalnych oraz rozwiązania do przeprowadzania badań urządzeń prototypowych.

Do zespołu w Rudzie Śląskiej przyjmiemy samodzielną osobę na stanowisko: Monter Układów Automatyki.

Zakres obowiązków:

  • montaż i uruchomienie: szaf elektrycznych, urządzeń automatyki przemysłowej, pulpitów operatorskich, elementów maszyn, w oparciu o dokumentację techniczną i instrukcje;
  • realizacja prac instalacyjno-montażowych w warsztacie oraz w zakładach produkcyjnych Klienta;
  • sprawne diagnozowania usterek w układach elektrycznych maszyn i ich usuwanie;
  • aktualizacja dokumentacji powykonawczej;
  • tworzenie list zakupów komponentów.

Na oferowanym stanowisku oczekujemy:

  • 2 lat doświadczenia w pracy zawodowej w branży przemysłowej na podobnym stanowisku – warunek konieczny;
  • biegłej znajomości dziedziny elektryki przemysłowej;
  • wykształcenia technicznego (min. średnie);
  • posługiwania się dokumentacją techniczną i elektryczną;
  • wiedzy z zakresu mechaniki, pneumatyki;
  • aktualnych uprawnień SEP do 1 kV;
  • samodzielności;
  • prawa jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • stabilne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych umiejętności;
  • pełen etat z elastycznymi godzinami pracy;
  • możliwość rozwoju zawodowego i doskonalenia kompetencji;
  • udział w ciekawych projektach obejmujących różne dziedziny nauki i dostęp do nowoczesnych technologii;
  • dofinansowanie do karty FitProfit.

Zainteresowane osoby, spełniające powyższe kryteria, prosimy o przesłanie CV na adres: cv@veritech.pl wraz z opisem doświadczenia, zawierającego poniższą klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych, na potrzeby realizacji zadań wynikających z prowadzonej rekrutacji. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przez Veritech Sp. z o.o. przekazanych dokumentów oraz na przetwarzanie moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia fizycznej i elektronicznej bazy danych, co umożliwi wykorzystanie mojej aplikacji w kolejnych procesach rekrutacyjnych, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. z 2002 r., nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami).
Informuję, iż swoje dane osobowe, zawarte w dokumentach aplikacyjnych, udostępniam dobrowolnie. Przyjmuję do wiadomości, że pracodawca ma prawo przechowywać moje dokumenty aplikacyjne przez okres 5 lat od chwili ich otrzymania, że posiadam prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania, oraz że zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w powyższym zakresie mogę odwołać w każdej chwili, kierując do firmy Veritech Sp. z o.o. stosowne oświadczenie.