Office Manager (Ruda Śląska)

Naszym klientom dostarczamy rozwiązania dla stanowisk badawczych, kontrolno-pomiarowych, czy zaawansowanych systemów wizyjnych, stanowiska do testów funkcjonalnych oraz rozwiązania do przeprowadzania badań urządzeń prototypowych.

Do zespołu w Rudzie Śląskiej przyjmiemy samodzielną osobę na stanowisko:

OFFICE MANAGER (PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY)

Zakres obowiązków:

  • Sporządzanie dokumentacji firmowej, zgodnie z przyjętymi standardami;
  • Prowadzenie ewidencji dokumentów;
  • Wstępna weryfikacja faktur, rachunków – przygotowanie dokumentów dla biura rachunkowego oraz kontrola realizowanych płatności;
  • Obsługa procesów rekrutacyjnych, w tym: prowadzenie korespondencji z aplikantami oraz umawianie spotkań;
  • Podstawowa obsługa kadrowa pracowników, w tym:
    • przygotowywanie oświadczeń, umów, protokołów i aneksów związanych z zatrudnieniem;
    • kontrola dokumentacji kadrowej oraz terminarza badań MP i szkoleń BHP;
    • sporządzanie zestawień danych dla biura rachunkowego;
    • obsługa ubezpieczenia pracowniczego Opieka Medyczna i programu sportowego.
  • Wspieranie działań marketingowych oraz dbanie o profesjonalny wizerunek firmy;
  • Prowadzenie rozliczeń projektów, w tym dofinansowanego ze środków UE;
  • zarządzanie administracją i czuwanie nad prawidłowym funkcjonowaniem biura.

Na oferowanym stanowisku ważne są:

  • 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • wykształcenie wyższe;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację;
  • znajomość podstaw prawa pracy;
  • umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów;
  • prawo jazdy kat. B.

Dodatkowe atuty:

  • bardzo dobra organizacja pracy;

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego i doskonalenia kompetencji;
  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych umiejętności;
  • pełen etat z elastycznymi godzinami pracy;
  • dofinansowanie do karty FitProfit.

Zainteresowane osoby, spełniające powyższe kryteria, prosimy o przesłanie CV na adres: cv@veritech.pl wraz z opisem doświadczenia, zawierającego poniższą klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych, na potrzeby realizacji zadań wynikających z prowadzonej rekrutacji. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przez Veritech Sp. z o.o. przekazanych dokumentów oraz na przetwarzanie moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia fizycznej i elektronicznej bazy danych, co umożliwi wykorzystanie mojej aplikacji w kolejnych procesach rekrutacyjnych, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. z 2002 r., nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami).
Informuję, iż swoje dane osobowe, zawarte w dokumentach aplikacyjnych, udostępniam dobrowolnie. Przyjmuję do wiadomości, że pracodawca ma prawo przechowywać moje dokumenty aplikacyjne przez okres 5 lat od chwili ich otrzymania, że posiadam prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania, oraz że zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w powyższym zakresie mogę odwołać w każdej chwili, kierując do firmy Veritech Sp. z o.o. stosowne oświadczenie.