LabVIEW Developer Days

on 15 Cze 2018

Konferencja LabVIEW Developer Days

20 czerwca 2018 w Katowicach po raz kolejny odbędzie się całodzienna konferencja LabVIEW Developer Days, na której i nas nie zabraknie. Jest ona poświęcona środowisku programowania LabVIEW.  Jak co roku programiści będą mogli zapoznać się z nowościami w LabVIEW oraz z praktycznymi poradami pochodzącymi od doświadczonych programistów z zaproszonych firm partnerskich.

Wydarzenie to jest wspaniałą okazją do spotkania się z innymi inżynierami korzystającymi ze środowiska LabVIEW. W trakcie sesji przedstawione zostaną praktyczne przykłady wykorzystania graficznego języka programowania oraz m.in.:

  • nowości w LabVIEW oraz plany rozwojowe na przyszłość
  • zagadnienia związane z testowaniem tworzonego kodu

Veritech ponownie w roli prelegenta

Uczestników wydarzenia zachęcamy również do wysłuchania prezentacji naszego eksperta. Przedstawi on wykorzystywane przez inżynierów firmy Veritech, różne sposoby komunikacji i sterowania serwonapędami firmy Mitsubishi. Opisze również korzyści płynące z wykorzystania poszczególnych metod.

Zapraszamy na prezentację Dodaj ruch do swojej aplikacji LabVIEW (Add motion to your LabVIEW Application) o godzinie 15.00  – ścieżka LabVIEW and beyond.  Zaprezentowane zostaną możliwości wykorzystania napędów firmy Mitsubishi w aplikacjach pomiarowych. Będzie to doskonała okazja na skorzystanie z praktycznych doświadczeń programistów wykorzystujących serwonapędy w wielu aplikacjach kontrolno-pomiarowych w szczególności wykorzystywanych w przemyśle motoryzacyjnym.

Więcej informacji na temat konferencji oraz możliwość rejestracji na stronach National Instruments: agenda i rejestracja