Aktualności

Veritech obchodzi 10-lecie działalności

opublikowano: 9 maja 2017

W roku 2017 możemy przedstawić Veritech Sp. z o.o. jako interdyscyplinarny zespół inżynierów kompleksowo realizujących wymagające projekty, projektanta własnych produktów, certyfikowanego integratora National Instruments, dystrybutora Magtrol i Precision Filters, w końcu partnera biznesowego swoich klientów.

Więcej...

Human Cloud konferencja o projektach biznesu i świata nauki

opublikowano: 28 Kwi 2017

W dniu 26 kwietnia br. w budynku należącym do Wydziału Architektury Politechniki Śląskiej w Gliwicach odbyła się konferencja klastra Human Cloud. Spotkanie miało na celu zacieśnienie współpracy pomiędzy nauką i biznesem. Przedstawiciele nauki mieli możliwość przetestowania naszego demonstracyjnego projektu opracowanego na wzór rzeczywistej hamowni silnikowej.

Więcej...

Najszybszy Programista LabVIEW w Polsce w 2017 r

opublikowano: 25 Kwi 2017

Mistrzostwa Polski Programistów LabVIEW 2017 Z satysfakcją informujemy, że podczas szóstych Mistrzostw Polski Programistów LabVIEW, tytuł Najszybszego Programisty LabVIEW w Polsce w 2017 r. został obroniony przez Dawida Wylenżka, Inżyniera ds. systemów kontrolno-pomiarowych w Veritech. W tegorocznych zawodach organizowanych przez LabVIEW Fan Group uczestniczyło 12 zawodników z różnych firm wykorzystujących LabVIEW jako środowisko pracy. Dawid zdeklasował konkurentów i zdobył pierwsze miejsce w konkurencji Zmagań Profesjonalistów. Już od sześciu lat programiści i inżynierowie z Veritech co roku zajmują miejsca na podium. Dawid startując przez ostatnie trzy lata, zdobył już cztery statuetki. Wszystkim uczestnikom i laureatom serdecznie gratulujemy!  ...

Więcej...