NIDays 2017 – dzielimy się wiedzą – już w październiku!

on 7 Wrz 2017

 

Konferencja NIDays 2017 Poland

W tym roku głównym motywem spotkania NIDays 2017 będzie prezentacja najnowszego oprogramowania LabVIEW NXG i możliwość jego przetestowania. Podobnie jak w 2016 roku, w tym również omawiane będą trendy na rynku systemów wbudowanych i urządzeń kontrolno-pomiarowych oraz akwizycji danych, a także automatycznych testów. Co roku zapraszamy inżynierów, naukowców oraz nauczycieli akademickich zainteresowanych oprogramowaniem LabVIEW oraz najnowszą technologią, mającą bezpośredni wpływ na rozwój systemów testujących oraz kontrolo-pomiarowych, na konferencję organizowaną w Polsce przez naszego partnera – firmę National Instruments.

Korzyści dla uczestników spotkania

Oprócz możliwości poznania oprogramowania LabVIEW NXG w praktyce, każdy uczestnik będzie mógł zapoznać się z najnowszymi produktami NI oraz ich zastosowaniem w poszczególnych realizacjach. Istotną kwestią programu będzie przegląd zrealizowanych projektów pokazujących sprawdzone architektury oprogramowania oraz sprzętu, od instalacji po rozwój aplikacji, oraz sposoby unikania utraty kluczowych danych.

Agenda konferencji NIDays 2017

O godzinie 9:00 rozpocznie się pierwszy wykład, w trakcie którego omówione zostaną sposoby nadążania nad ciągle zmieniającymi się technologiami. O godzinie 13:00 w wykładzie pt.: ”Budowanie rozwiązań jutra” zostanie zaprezentowana platforma NI i jej przygotowanie do nowej ery technologii. Pomiędzy ww. wystąpieniami będzie można wybrać uczestnictwo w prelekcjach spośród 4 ścieżek tematycznych. Poniżej znajdą Państwo szczegółową Agendę NIDays 2017.

Bogdan Iwiński – Prezes Zarządu Spółki Veritech jako prelegent na NIDays 2017

Uczestników wydarzenia zachęcamy do wysłuchania prezentacji naszego eksperta Bogdana Iwińskiego, który przedstawi zastosowane przez inżynierów firmy Veritech, urządzenia kontrolno-pomiarowe wbudowane w module podwodnym. Moduł ten pomieścił niezwykle wydajną platformę pomiarową, analizując wielokanałowe dane w czasie rzeczywistym. Prezentacja pt.: “Autonomiczne rozwiązania pomiarowe — cRIO pod wodą” zaplanowana jest na godzinę 15:10 (ścieżka nr 2).

Termin oraz warunki uczestnictwa na konferencji

Już teraz zapraszamy 10 października 2017 r., od godziny 08:30 do Hotelu Marriott w Warszawie przy ul. Sokolskiej 24. Aby wziąć udział w NIDays 2017, konieczne jest dokonanie wcześniejszej bezpłatnej rejestracji. Tutaj znajdziecie Państwo szczegółową Agendę NIDays 2017:

NIDays Poland 2017 – Agenda.

 

Inne Artykuły:

System monitorowania podwodnych obszarów morskich