Systemy montażu i kontroli jakości w branży Automotive

on 18 Cze 2018

Seminarium Systemy montażu i kontroli jakości w branży Automotive

Zapraszamy na seminarium Mitsubishi „Systemy montażu i kontroli jakości w branży Automotive”, które odbędzie się 22 czerwca  w siedzibie Mitsubishi Electric w Balicach. Podczas spotkania poruszone zostaną tematy dotyczące kontroli procesu montażu, monitorowania i raportowania w zakładzie produkcyjnym. Na przykładzie produkcji w zakładach Mitsubishi omówione zostaną w praktyce aspekty związane ze śledzeniem (traceability) na każdym etapie produkcji serwonapędów.

Veritech prezentuje stanowisko do testów funkcjonalnych

Veritech jako jeden z prelegentów, przedstawi zalety wykorzystania serwonapędów w aplikacjach pomiarowych na przykładzie stanowiska do testów funkcjonalnych podnośników hydraulicznych, wykonanych dla producenta maszyn rolniczych. Wykorzystanie serwonapędu pozwoliło na lepsze symulowanie zjawisk fizycznych niezbędnych do prawidłowej kontroli podnośników, jak również badania układów prototypowych. Jest to już kolejne stanowisko do testów i kontroli jakości dostarczone w ostatnich miesiącach przez firmę Veritech. W szczególności stanowiska do długoterminowych testów wytrzymałościowych cieszą się spory zainteresowaniem wśród klientów z branży Automotive.

 

Szczegółowe informacje oraz dokonać rejestracji można na stronach seminaria techniczne dla branży automotive firmy Mitsubishi Electric.