Testowanie silników elektrycznych – NI Automotive Forum 2017

on 31 Mar 2017

6 kwietnia 2017 r. zapraszamy na NI Automotive Forum 2017 do Hotelu Angelo by Vienna House w Katowicach.

Veritech NI Automotive Forum 2017Konferencje dot. przemysłu motoryzacyjnego to świetna metoda na poszerzenie horyzontów i sprawdzenie, jakie nowe rozwiązania pojawiły się w branży w ostatnim czasie. W tym roku nasz CEO Bogdan Iwiński, o godzinie 14:00 wygłosi prezentację pt.: Testowanie silników elektrycznych – dedykowane rozwiązania dla wymagających testów”. W czasie prelekcji zaprezentujemy różne metody testowania silników elektrycznych wykorzystywanych w samochodach do podniesienia komfortu i bezpieczeństwa jazdy w obecnie produkowanych oraz przyszłych pojazdach.

Automotive Forum będzie również okazją do zapoznania się z technikami umożliwiającymi integrację innowacyjnych rozwiązań testujących oraz kontrolno-pomiarowych w każdej fazie rozwoju produktu – od projektowania do testowania, a omawiane zagadnienia skupiać się będą na strategii testów, walidacji i weryfikacji podzespołów dla producentów z branży motoryzacyjnej.

W trakcie wydarzenia odbędzie się 11 sesji tematycznych, podczas których omawiane będą m.in.:

  • Platformy do budowy systemów testujących dla sektora motoryzacyjnego.
  • Testy elementów elektromechanicznych.
  • Charakteryzacja oraz walidacja systemów ADAS (Advanced Driver Assistance Systems).
  • Weryfikacja systemów infotainment – GNSS (np. GPS), FM, DAB, NFC, Bluetooth, Wi-Fi.
  • Sposoby i narzędzia do testów HIL (Hardware-in-the-Loop).
  • Narzędzia do analizy dużych zbiorów danych pomiarowych.

Aby wziąć udział w wydarzeniu konieczne jest dokonanie wcześniej bezpłatnej rejestracji. Konferencja w ten czwartek będzie trwać od 9:00 do 16:00, w Hotelu Angelo by Vienna House Katowice mieszczącym się przy ul. Sokolskiej 24.

Tutaj znajdziesz szczegółową agendę Forum, więcej informacji można również znaleźć na stronie: http://poland.ni.com/automotive-forum