Veritech obchodzi 10-lecie działalności

on 9 maja 2017

W roku 2017 możemy przedstawić Veritech Sp. z o.o. jako interdyscyplinarny zespół inżynierów kompleksowo realizujących wymagające projekty, projektanta własnych produktów, certyfikowanego integratora National Instruments, dystrybutora Magtrol i Precision Filters, w końcu partnera biznesowego swoich klientów.

Dostarczyliśmy ponad 200 dedykowanych rozwiązań

W ciągu 10 lat na rynku zrealizowaliśmy ponad 200 projektów, a oferta naszych możliwości znacząco urosła przez ostatnie trzy lata. Systematycznie powiększamy zespół inżynierów, zdobywamy nowe kompetencje i realizujemy niestandardowe pomysły. Obecny Veritech to 15 certyfikowanych inżynierów w Rudzie Śląskiej i w Krakowie, 15 kluczowych partnerów biznesowych, to również członek 3 klastrów, w tym Krajowego Klastra Kluczowego DOLINA LOTNICZA oraz Silver Alliance Partner firmy National Instruments. Rozwój branży motoryzacyjnej, lotniczej i transportowej w Polsce i poza jej granicami, pozwolił nam na wyjście poza utarte schematy działania i stać się firmą, dla której ważny jest biznes naszego klienta, jakość i wydajność technologiczna naszych produktów, pozyskiwanie kontraktów, zarówno o flagowym znaczeniu w danej branży, jak i tych mniejszych, ale równie dla nas ważnych.

Veritech HAC Detection      Veritech Stanowisko kontrolno-pomiarowe Spider

Dzisiaj z powodzeniem wdrażamy:

  • kompletne systemy kontrolno-pomiarowe (automatyzacja procesów pomiarowych na każdym szczeblu produkcji),
  • stanowiska badawcze,
  • stanowiska specjalistyczne, w tym: pomiary drgań i wibracji oraz systemy wizyjne,
  • rozwiązania Real-Time i FPGA,
  • dedykowane oprogramowanie LabVIEW.

Zapewniamy także pełne wsparcie techniczne, serwis i pomoc przy wdrażaniu projektów, przez co nasze realizacje wyróżniają się zwiększoną precyzją i powtarzalnością pomiarów, łatwością obsługi oraz wykluczeniem wpływu operatora na wyniki przeprowadzanych testów i badań.

Nasz wkład w społeczną odpowiedzialność biznesu

W swojej działalności nie zapominamy o otaczających nas ludziach i społecznej odpowiedzialności. Cieszymy się, że realizując zadania biznesowe możemy mieć swój udział w niezwykłych wydarzeniach, dlatego jesteśmy dumni z naszej współpracy z uczelniami wyższymi. Od lat wspieramy m.in. działania Studenckiego Koła Naukowego LabVIEW Fan Group w ramach corocznych Mistrzostw Polski Programistów LabVIEW.

Dziękujemy za zaufanie i wieloletnią współpracę

10 lat to okres, który skłania do refleksji i podsumowania tego, co udało się osiągnąć oraz tego, co jeszcze przed nami. Zarówno na samym początku naszej działalności, jak i teraz po 10 latach, naszą najmocniejszą stroną jest nasz zespół. Zaangażowanie w pracę, profesjonalne wsparcie i wysokie kompetencje przekładają się na to, jak widzą nas klienci.
Przy tej okazji chcielibyśmy złożyć podziękowania wszystkim naszym klientom, partnerom i współpracownikom. Dziękujemy za wieloletnią współpracę i zaufanie jakim nas Państwo obdarzają.

 

 

Inne artykuły:

Najszybszy Programista LabVIEW w Polsce w 2017 r

Tester wieczek twist-off press-on

Kolejny projekt realizowany dla branży lotniczej