Kariera

Zanim zaaplikujesz – poznaj nas lepiej!

Cieszymy się, że dotarłeś tutaj! Zobacz jak pracujemy i tworzymy naszą firmę na co dzień. Być może będziemy tworzyć ją razem.

Nasza siedziba znajduje się w najbardziej śląskim mieście – w Rudzie Śląskiej, znajdziesz nas też w Małopolsce. Obydwa biura łączy podobna organizacja pracy i kultura. Dwa zespoły inżynierów,  posiadających  różnorakie zainteresowania i specjalizacje, są w stanie realizować projekty kompleksowo od A do Z.

Zasadniczo każdy z nas ma swój sposób na efektywną pracę. Nie bez znaczenia jest elastyczne podejście do czasu pracy i kultura uwzględniająca work-life balance. Co to u nas oznacza? Jeżeli masz do załatwienia z rana sprawę, wizytę lekarską lub po pobudce przed 7:00 jesteś nie do wytrzymania, przyjeżdżasz później. Dla tych, którzy lubią pić pierwszą kawę o 5:00 też jest rozwiązanie.

Zależy nam, aby pracownicy podnosili kompetencje i realizowali pomysły, dawali z siebie max możliwości, nie zapominając o sferze relaksu. Pomagają nam w tym benefity w postaci np. kart sportowych.

Od początku pracy nad projektami posługujemy się narzędziami, które ułatwiają nam komunikację na odległość, wymianę myśli, dają wiedzę o projektach. Są nimi JIRA i Confluence – to podstawa. Inne narzędzia dobieramy w zależności od tego, w którym ogniwie projektu akurat się znajdujemy i w czym specjalizujemy.

Spójrz proszę na koniec, jak przebiega proces rekrutacyjny i czego możesz się spodziewać aplikując.

 

Przebieg procesu rekrutacyjnego:

W zależności od stanowiska możesz otrzymać od nas krótkie zadania kwalifikacyjne, których rozwiązania wraz z analizą Twojego doświadczenia pozwolą nam na wstępne poznanie stylu pracy i znajomości wymaganych narzędzi.

Na tym etapie patrzymy głównie na Twoje twarde umiejętności i potencjalne miejsce w zespole.

 

 

Kandydaci, którzy pomyślnie przejdą etap analizy zadań, zostają zaproszeni na spotkanie z kierownikiem oddziału.

Podczas rozmowy chcemy poznać Ciebie i przedstawić siebie. Wzajemnie analizujemy możliwości współpracy, umiejętności techniczne i miękkie.

 

 

Ostatni etap to wewnętrzne rozpatrzenie możliwości Twojego zatrudnienia lub przyjęcia na staż/praktykę.

Po spotkaniu otrzymasz od nas informację zwrotną. Pomyślna oznacza dopięcie formalności i przyjęcie do zespołu.

 

 

W Veritech wierzymy w różnorodność zespołu, jego synergię, patrząc na przyszłe projekty, dlatego większość naszych procesów rekrutacyjnych i propozycji stanowisk lub praktyk/staży to rekrutacje ciągłe.

Nasz standard to kontakt z każdym kandydatem, który przesyła CV lub zapytanie. Nie pozostawiamy Was bez informacji zwrotnej.

 

Bieżące oferty:

Aktualnie brak ofert